O mně

Fotografie je pro mě, stejně tak jako pro většinu ostatních, vášnivým koníčkem. Již v ranném věku mě fascinoval film a věškerá audiovizuální tvorba. Především jsem byl silně ovlivněn přírodovědnými dokumenty a tištěným časopisem National Geographic. V pozdějších letech, kdy jsem si pořídil svoji první digitální zrcadlovku, jsem se pohyboval mezi začínajícími muzikanty na pražské klubové scéně, kde se moje záliba v pozorování a dokumentování rozvinula nejvíce. Fotografování koncertů a jejich zákulisí byla opravdová škola v rozvoji mých schopností a zdokonalování se ve fotografii.

S fotografií se pojí i moje další záliba a tou je horská cyklistika. Dalším logickým krokem tedy bylo zkoumání a experimentování v žánru sportovní/akční fotografii. Vedle reportážní a sportovní fotografii jsem přirozeně přicházel na chuť i krajinářské fotografii. Byl to jako protipól proti shonu, akci a rychle se střídajících okamžiků. Objevování nových míst a čekání na perfektní okamžik, se tak pro mě stal ideální způsob relaxace. Vedle krajinářské fotografie, se zaměřuji také na fotografování města, ulic a života v něm.

Můj reportážní přístup jsem dokázal zúročit i při fotografování svateb a nejrůznějších společenských událostí. V současnosti se soustředím v rozšiřování svých fotografických dovedností v ateliérové a komerční fotografii.